Kompletní rekonstrukce - bez bourání jádra

Vlastnosti vodovzdorných obkladových desek ABITIBI umožňují jedinečné řešení pro umakartová bytová jádra v panelových domech. Umožňují rychlé a cenově dostupné řešení pro Vaši koupelnu, WC i čelní stěnu jádra do chodby.
 

Úprava koupelny s využitím obkladových desek ABITIBI působí vysoce estetickým dojmem a na pohled je k nerozeznání od keramických obkladů.

Hlavní výhody použití obkladových desek:

  • rychlost montáže - koupelna 2 až 4 dny, WC 1 den
  • minimální omezení provozu domácnosti - jádro se nevybourává
  • žádný nepořádek, prach a špína
  • není potřeba stavební povolení
  • cenová dostupnost

 

Obkladové desky se po seříznutí na požadované rozměry lepí originálními kaučukovými lepidly přímo na stěny bytového jádra. V rozích a okolo vany se použijí speciální zakončovací lišty.

Tyto lišty se používají nejen pro zlepšení celkového vzhledu, ale také aby se zabránilo nežádoucímu zatékání vody.

 

Kromě zcela změněného vzhledu koupelny plní desky i některé další funkce. Nalepením desky se umakartová stěna zpevní a zvětší se její tloušťka, což usnadňuje montáž různých koupelnových doplňků. Desky také částečně zlepší zvukově-izolační vlastnosti stěn.

 

Součástí rekonstrukce koupelny a WC může být také výměna stávajícího vybavení za nové. Naše nabídka zahrnuje široký sortiment sanitární keramiky, sprchových boxů, van, koupelnového nábytku a doplňků.

Pro všechny předměty, které nabízíme zajišťujeme samozřejmě také odbornou montáž včetně souvisejících vodoinstalatérských prací.


Prohlédněte si přehled koupelnového vybavení - klikněte zde
Prohlédněte si ukázky dekorů desek které používáme -
klikněte zde
Jak vypadá nová koupelna - prohlédněte si galerii -
klikněte zde

 
design by cz WEBSTART s.r.o.  |  © LINEA spol. s r.o.